Funda Kılıç Fan Sitesi | DJ Sahin & Falcon feat. Funda - Birini Bıraktım
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Misafir

Kayıt OlKayıt Ol  AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Giriş yapGiriş yap  
.:: Defin Grubu Resmi Web Sitesi En Son Mesajlar ::.
Konu Yazan Gönderme Zamanı
Salı Kas. 01, 2011 4:16 pm
Salı Tem. 27, 2010 1:19 pm
star s
Perş. Mart 25, 2010 5:43 pm
C.tesi Ocak 02, 2010 5:39 pm
Perş. Ara. 17, 2009 6:36 pm
C.tesi Ara. 12, 2009 9:08 pm
Salı Ekim 13, 2009 12:42 pm
Cuma Eyl. 18, 2009 7:43 pm
Salı Eyl. 08, 2009 1:14 am
Cuma Tem. 17, 2009 11:39 am

Yılmaz ÖZDİL_Zavallı ABD

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
ylnzlk_pylslms
Süper Üye
Süper Üye

Kadın
Yaş : 32 Kayıt tarihi : 29/09/08 Mesaj Sayısı : 1084 Nereden : ist Meslek : iki şey:aşk ve şiir..bunlar kuşkuyla çifleşir..

MesajKonu: Yılmaz ÖZDİL_Zavallı ABD Yılmaz ÖZDİL_Zavallı ABD Icon_minitimePtsi Kas. 17, 2008 10:42 pm

Zavallı ABD

McDonald's mı yesem, Burger King mi yesem diye düşüne düşüne yürürken, aklım bir ara Pizza Hut'a kaydı ama, neticede Kentucky Fried Chicken'da karar kıldım, ayıptır söylemesi Crispy Strips kesmiyor, acılı Fillet Zinger götürdüm, yanında Coca Cola, üstüne bi Marlboro yaktım, yürüye yürüye Starbucks'un önüne geldim, Premium Hot Chocolate aldım bi tane, elimi cebime attım, cash'im kalmamış, shit, kahretsin yani, Mastercard'la ödedim, baktım, hemen yanına Ben&Jerry's açılmış, ice cream, gençler oturmuş laflıyor, hepsinin göğsünde Abercrombie and Fitch, pek moda bu aralar, ayaklarında Converse, birbirlerine iphone'larını gösteriyorlar, ne güzel, çevirdim bi taksi, kapısında Taxi yazıyor, arka camında Baby on Board, zaten kendisi de yellow, "Citibank'e çek birader" dedim, dolar bozdurdum biraz, sonra TEM (Trans European Motorway) üzerinden, Joy FM dinleye dinleye işe geldim, CNN Türk'ü açtım, oh my god, Amerikan ekonomisi berbatmış, bankalar batıyormuş, zapladım CNBC-E'ye, işsizlik enflasyon iflaslar hacizler filan, perişan olmuş garipler, aslına bakarsan olacağı buydu, onların başkanı da bizim başbakanımız gibi kültür erozyonuna dikkat etseydi, bu gelmezdi başlarına, ama gene de üzülüyor tabii insan, "zavallı Amerika" dedim kendi kendime, mübarek bayram günü Allah Kentuckylilerin yardımcısı olsun.

Yılmaz ÖZDİL_Zavallı ABD

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası